Kingest OÜ

Kingest OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Kvaliteetne rahvusvaheline veoteenus kaubikuga on meie peamine eesmärk. Alustasime tegevust 2017. aastal kohalike jaotusvedudega. Tänaseks oleme kasvanud tugevaks ja stabiilseks rahvusvahelistele kiirvedudele spetsialiseerunud ettevõtteks.

Peamised sihtkohad on Saksamaal, kuid sõidame ka mujale Euroopasse. Vajadusel teostame Eesti siseseid vedusid. Meie prioriteet on õnnelik klient, kellele on oluline kiirus, usaldusväärsus ja paindlikkus.

Kauba transpordiks kasutame kaubikuid. Nii saame tagada uksest ukseni veod. Olgu siis kliendil vaja kullerteenust, pakivedu või alustel kauba transporti. Meil on uued masinad ja kogenud juhid. Võtke meiega ühendust läbi kontaktivormi või sooritage kauba transpordile hinnapäring.


Veoteenus-kaubikuga

Veoteenus kaubikuga: Mercedes-Benz Vito

Kaubaruumi mõõtmed (pikkus 248 cm, maksimaalne laius 136 cm, kõrgus 139 cm). Tagauksed 180 kraadi avatavad. Vito kandevõime 1050kg.
Kiire-veoteenus-kaubikuga

Veoteenus kaubikuga: Mercedes-Benz Sprinter

Kaubaruumi pikkus 4300 cm Kaubaruumi maksimaalne laius 1780 cm. Rattakoobaste vaheline laius kaubaruumis 1350 cm. Sprinteri kandevõime 1200kg
Veoteenus-kaubikuga

Kingest viib sinu kauba kiirelt kohale!

Meiega võidad aega!